XX niedziela zwykła

18 sierpnia 2019

1.Jutro przypada 18 rocznica śmierci Księdza Biskupa Mieczysława Jaworskiego.

2.We wtorek wspominamy świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła.Tego dnia rozpocznie się VII Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę.

3.W środę przypada liturgiczne wspomnienie świętego Piusa X, papieża. Po Mszy świętej o godzinie 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.W czwartek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

5.W sobotę przypada święto świętego Bartłomieja, Apostoła.

6. W przyszłą niedzielę o godzinie 1600 Msza święta w intencji uczestników pielgrzymki duchowej, ich rodzin i pielgrzymów oraz spotkanie popielgrzymkowe Grupy Białej 38. Kieleckiej Pielgrzymki Pieszej.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom Smykowa z domów numer 33, 36A, 36A, 37, 41, 42. Zapraszam w sobotę kolejne osoby. Nowożeńcom dziękuję za ofiarowane kwiaty.

8.Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

93 0.14781999588013