UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

24 maja 2020

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przeżywamy miesiąc maj. Codziennie, w dni powszednie,  w naszym kościele o godzinie 1700 Msza święta i nabożeństwo różańcowe, następnie Msza święta o godzinie 1800 i nabożeństwo majowe.

Dzisiaj w Kielcach odbędzie się VIII Uwielbienie w Centrum Miasta pod hasłem „Staje się nowe”. Rozpoczęcie o godzinie 1900. /transmisja internetowa na stronie: uwielbienie.kielce.pl/

We wtorek obchodzimy wspomnienie świętego Filipa Nereusza. Tego dnia otoczmy szczególnie naszą modlitwą nasze mamy w dniu ich święta. Pamiętamy także w modlitwie o księdzu Tomaszu w 8. rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Msza święta o godzinie 1700.

W piątek w liturgii wspominamy świętą Urszulę Ledóchowską.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Niedziela ta kończy okres Wielkanocy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom Skorzeszyc z domów numer 4, 4, 5A, 5B, 8, 8, 9 i Woli Jachowej numer 155F. Zapraszam kolejne osoby ze Skorzeszyc w sobotę. /6-8 osób/

Zachęcam do nabycia i lektury tygodników katolickich „Niedziela”, „Gość niedzielny”, „Głos Rozalii” oraz czasopism dla dzieci.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA!
NIECH BÓG NAM BŁOGOSŁAWI!

» Archiwum | Pobierz jako PDF

93 0.19984006881714