30 września 2023

Dzień ministranta w Busku-Zdroju

W sobotę 30 września, ministranci z naszej parafii uczestniczyli w diecezjalnym dniu ministranta, który w tym roku odbywał się w parafii p.w. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju.

Ministranci odwiedzili tężnie solankową, wysłuchali konferencji ks. Ireneusza Kamińskiego, a następnie uczestniczyli we Mszy świętej pod przewodnictwem abpa Henryka Jagodzińskiego - Nuncjusza Apostolskiego w Ghanie.

Po Mszy świętej obejrzeliśmy towarzyski mecz między reprezentacją księzy naszej diecezji a ministranatmi.

Ks. Tomasz Pytlarz

102 0.074541091918945