13 czerwca 2022

UCZCILIŚMY DRUGIE OBJAWIENIE FATIMSKIE

Uczciliśmy drugie objawienie fatimskie

W poniedziałek, 13 czerwca 2022 r. przeżywaliśmy drugi w tym roku Wieczór Fatimski, któremu przewodniczył ks. Sebastian, a homilię wygłosił ks. Tomasz Kaczówka.

Nasze nabożeństwo rozpoczeliśmy od wystawienia Najświętszego Sakramentu i odmówienia modlitwy różańcowej, rożaważając tajemnice radosne.
Po Mszy św. ruszyliśmy w procesji ze świecami wokół naszej świątyni . Figurę Matki Bożej Fatimskiej niosły Panie  z Róż Żywego Różańca.
Dziękujemy serdecznie za liczną obecność i wspólną modlitwę. Zapraszamy na kolejne Wieczory Fatimskie. Kolejny już w 13 lipca.