15 maja 2022

I ROCZNICA KOMUNII ŚWIĘTEJ 2022

W niedzielę, 15 maja 2022 r. dzieci IV klas Szkoły Podstawowej obchodziły rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Mszy świętej o godzinie 10.00 przewodniczył ks. Proboszcz.

Dzieci zgromadziły się wraz z rodzicami przed kościołem. W asyście liturgicznej ks. Proboszcz udał się przed kościół i wprowadził dzieci do kościoła, by uczestniczyć w Eucharystii.

Liturgię Słowa przygotowały dzieci.

Po zakończonej Eucharystii ks. Michał wraz ks. Sebastianem wręczyli  każdemu dziecku pamiątkowy obrazek z uroczystości.