13 maja 2022

MAJOWY WIECZÓR FATIMSKI

Majowy Wieczór Fatimski.

W piątek, 13 maja 2022 r. przeżywaliśmy w naszej parafii  Wieczór Fatimski.

W tym miesiącu w sposób szczególny modliliśmy się za mieszkańców naszej parafii.

Nasze nabożeństwo rozpoczeliśmy od wystawienia Najświętszego Sakramentu i odmówienia modlitwy różańcowej, rożaważając tajemnice bolesne. Eucharystii przewodniczył Ks. Proboszcz, a Słowo Boże wygłosił ks. Sebastian.
Po Mszy św. ruszyliśmy w procesji ze świecami wokół naszej świątyni . Figurę Matki Bożej Fatimskiej niosły Panie
z Rózy Żywego Różańca z Woli Jachowej.
Dziękujemy serdecznie za liczną obecność i wspólną modlitwę. Zapraszamy na kolejne Wieczory Fatimskie. Kolejny już w czerwcu.