21 listopada 2021

PRZYJĘCIE KANDYDATÓW DO GRONA LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA

W niedzielę, 21 listopada 2021 r.,  podczas uroczystej Mszy św. o godz. 10.00 w naszym kościele przeprowadzone zostało uroczyste przyjecie do Liturgicznej Służby Ołtarza nowych ministrantów.

Do grona ministrantów włączył kandydatów ks. Proboszcz.

Po homilii ks. Sebstian jako ich opiekun zwrócił się do ks. Proboszcza z prośbą o ustanowienie ich ministrantami.

Kandydaci wyrazili wobec wszystkich zebranych chęć służenia przy Ołtarzu Pańskim.

Ks. Proboszcz pobłogosławił ich oraz poświęcił im nowe stroje liturgiczne.

Od momentu przygotowania darów służbę przy ołtarzu podjęli nowo mianowani ministranci.

NOWO USTANOWIONYM MINISTRANTOM ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, ZAPAŁU

I RADOŚCI Z WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI PRZY CHRYSTUSOWYM OŁTARZU.