19 września 2021

POŚWIĘCENIE I PRZEKAZANIE NOWEGO WOZU OSP SMYKÓW

Oficjalne przekazanie i poświęcenie nowego wozu OSP Smyków.

W niedzielę druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Smykowie uroczyście świętowali przywitanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego w swojej jednostce. W ramach uroczystości odbyło się poświęcenie oraz oficjalne przekazanie nowego wozu bojowego strażakom.

Niedzielna uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 16.00 w kościele parafialnym w Skorzeszycach, po której druhowie wraz z zaproszonymi gośćmi przejechali do Domu Strażaka w Smykowie, gdzie odbył się uroczysty apel wraz z poświęceniem oraz oficjalnym przekazaniem nowego samochodu.

102 0.069266796112061