18 czerwca 2020

ZAKOŃCZYLIŚMY OKTAWĘ BOŻEGO CIAŁA

W czwartek, 18 czerwca 2020 r. zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała.  Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Proboszcz. Wraz z nim koncelebrowali  ks. Tomasz Siemieniec oraz ks. Tomasz.

Po Komunii św. wyszliśmy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy przygotowanych przy kościele. Przy każdym ołtarzu została odczytana Ewangelia oraz udzielono błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

W procesji wzięli udział Strażacy, Panie niosące feretrony, dzieci sypiące kwiaty, ministranci oraz zebrani parafianie.

Po błogosławieństwie eucharystycznym zostały poświęcone wianki przyniesione przez wiernych.

99 0.20215702056885