11 lutego 2020

DZIEŃ CHOREGO W NASZEJ PARAFII

We wtorek, 11 lutego 2020 r., we wspomnienie NMP z Lourdes o godz. 10.00 w naszym kościele była sprawowana Eucharystia połączona z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz.

W czasie Eucharystii modliliśmy się za wszystkich chorych parafian i za tych, którzy opiekują się chorymi.
Po kazaniu rozpoczął się obrzęd Sakramentu Namaszczenia Chorych, który przyjęło ponad 40 osób, natomiast po Komunii Św. miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu.