16 stycznia 2020

IMIENINY KS. PROBOSZCZA - 2020

W czwartek, 16 stycznia 2020 roku ks. proboszcz Włodzimierz Jastrząb obchodził swoje imieniny. O godz. 17.00 była sprawowana Msza św., w czasie której modliliśmy się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księdza Solenizanta. Wraz z ks.  Proboszczem Eucharystię koncelebrował ks. Jacek, ks. Tomasz, oraz ks. Michał Klementowicz, który wygłosił okoliczościowe kazanie.

Po Komunii św. poszczególne delegacje złożyły ks. Solenizantowi życzenia imieninowe.

Na zakończenie Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim za przybycie, modlitwę i złożone życzenia. Przy wyjściu z kościoła każdy został poczęstowany cukierkiem.

ZAPRASZMY DO GALERII