12 stycznia 2020

DZIECI OTRZYMAŁY MODLITEWNIKI

W niedzielę, 12 stycznia 2020 r. podczas Mszy św. o godz. 16.00 ks. Tomasz poświęcił modlitewniki dzieciom przygotowującym się do Sakramentu Pokuty i pojednania oraz do I Komunii Świętej.

W homilii ks. Tomasz zachęcił dzieci, by modlitewniki służyły im do pogłębiania wiary, relacji z Bogiem. By były pomocą przy robieniu rachunku sumienia, przy odmawianiu modlitw przed spowiedzią i po spowiedzi, a także w przygotowaniu do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Świętej, a później w dziękczynieniu, by sięgały po nie często i ożywiały przez to wieź z Panem Bogiem.

Rodziców prosił, aby zadbali  o wzrost w wierze i dobre wychowanie swoich dzieci. O czym zapewniali przy chrzcie swoich dzieci.

Liturgię Słowa przygotowały dzieci.