24 listopada 2019

MAMY 9 NOWYCH MINISTRANTÓW

W niedzielę, 24 listopada 2019 r., w uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, podczas uroczystej Mszy św. o godz. 10.00 w naszym kościele zostało przyjętych do Liturgicznej Służby Ołtarza 9 nowych ministrantów.

Do grona ministrantów włączył kandydatów ks. Proboszcz.

Po homilii ks. Tomasz jako ich opiekun zwrócił się do ks. Proboszcza z prośbą o ustanowienie ich ministrantami.

Kandydaci wyrazili wobec wszystkich zebranych chęć służenia przy Ołtarzu Pańskim.

Ks. Proboszcz pobłogosławił ich oraz poświęcił im nowe stroje liturgiczne.

Od momentu przygotowania darów służbę przy ołtarzu podjęli nowo mianowani ministranci.

Nowymi ministrantami zostali: Mikołaj BANAK, Michał BĄK, Franciszek BRZEZIŃSKI, Michał KAWECKI, Piotr KAWECKI, Kacper KOWALCZYK, Michał KRZYSIEK, Nikodem SIKORA, Bartłomiej SNOCH.

NOWO USTANOWIONYM MINISTRANTOM ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, ZAPAŁU
I RADOŚCI Z WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI PRZY CHRYSTUSOWYM OŁTARZU.