7 października 2019

SPOTKANIE RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

W poniedziałek, 7 października obchodziliśmy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Z tej okazji w naszym kościele była sprawowana Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, które istnieją w naszej parafii.

Podczas Eucharystii, której przewodniczył ks. Proboszcz wypraszaliśmy Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla Róż Żywego Różańca.

Po zakończonej Mszy św. odmówiliśmy Różaniec w intencji Czcicieli Matki Bożej Różańcowej.

Druga część spotkania Róż Różańcowych odbyła się na plebani. Przy ciepłej herbacie i słodkościach.

99 0.20945906639099