1 października 2019

DZIECI OTRZYMAŁY RÓŻAŃCE

We wtorek, 1 października 2019 r. podczas Mszy św. o godz. 17.00 zostały poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do przyjęcia dwóch sakramentów: pokuty i pojednania oraz Eucharystii. Poświęcenia dokonał ks. Proboszcz.

Liturgię Słowa przygotowali rodzice oraz dzieci.
Po Komunii św. została odmówiona modlitwa błogosławieństwa. Następnie księża przekazali różańce dzieciom.

Życzymy dzieciom Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej - Królowej Różańca Świętego.