18 września 2019

ODPUST W KAPLICY W NAPĘKOWIE - 2019

W środę, 18 września 2019 roku Mieszkańcy Napękowa obchodzili uroczystość odpustową ku czci św. Stanisława Kostki, który jest patronem Kaplicy. O godz. 19.00 była sprawowana Msza św. odpustowa, podczas której modlono się w sposób szczególny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich Mieszkańców.

Na początku spotkania ks. Tomasz wszystkich przywitał i wyraził radość z obecności ks. Tomasza Baranowskiego - proboszcza z Cisowa, który przewodniczył Eucharystii i wygłosił homilię.

Liturgię Słowa przygotowali mieszkańcy.