12 kwietnia 2019

DROGA KRZYŻOWA NA ŚWIĘTY KRZYŻ - 2019

W piątek, 12 kwietnia 2019 r. ok. 400 osób z naszej parafii wzięło udział w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej na Święty Krzyż.

Rozpoczęło się Ono przy Trzech Krzyżach po godz. 18.00. Poprowadził ją ks. Tomasz wraz ze scholą i młodzieżą, która czytała rozważania do poszczególnych stacji.

Przed godz. 20.00 dotarliśmy do Bazyliki Krzyża Świętego, gdzie uczestniczyliśmy w Eucharystii, której przewodniczył ks. Proboszcz. Wraz z nim koncelebrowali ks. Jacek Iwan, o. Dariusz oraz ks. Tomasz,  który wygłosił homilię.

Na początku Mszy Świętej wszystkich powitał o. Dariusz ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

Po zakończonej Mszy św. oddaliśmy cześć Relikwiom Krzyża Świętego poprzez ucałowanie.

Po godz. 21.30 wróciliśmy ubogaceni duchowo do Skorzeszyc.

99 0.16986203193665