8 grudnia 2018

DZIECI OTRZYMAŁY MEDALIKI

W sobotę, 8 grudnia 2018 r., w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, podczas Mszy św. o godz. 16.00 zostały poświęcone medaliki, które odtąd będą nosiły dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Poświęcenia dokonał ks. Tomasz.

Obrzęd błogosławieństwa miał miejsce po Komunii Świętej. Dzieci wraz z rodzicami ustawiły się wzdłuż kościoła. Ks. Tomasz wręczył medaliki rodzicom, które po ucałowaniu przekazały je swoim dzieciom także do ucałowania i zawiesiły je na szyi.

Liturgię Bożego Słowa przeczytali p. Justyna oraz Piotr.