1 października 2018

DZIECI OTRZYMAŁY RÓŻAŃCE

W poniedziałek, 01 października 2018 r. podczas Mszy św. o godz. 17.00 zostały poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii św. Poświęcenia dokonał ks. Proboszcz.

Po Komunii św. została odmówiona modlitwa błogosławieństwa. Następnie księża przekazali różańce rodzicom, a oni wręczyli je swoim dzieciom.

Życzymy im Bożego błogosławieństwa na czas przygotowania do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św. i opieki Maryi - Królowej Różańca Świętego.