18 września 2018

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA W KAPLICY W NAPĘKOWIE

We wtorek, 18 września 2018 roku Mieszkańcy Napękowa obchodzili uroczystość odpustową ku czci św. Stanisława Kostki, który jest patronem Kaplicy. O godz. 19.00 była sprawowana Msza św. odpustowa, podczas której modlono się w sposób szczególny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich Mieszkańców.

Na początku spotkania ks. Tomasz wszystkich przywitał i wyraził radość z obecności ks. Łukasza Zygmunta - dyrektora Dzieła Misyjnego Diecezji Kieleckiej, który przewodniczył Eucharystii i wygłosił odpustową homilię, w której przypomniał losy św. Patrona i wskazał, że każdy niezależnie od tego ile ma lat może dążyć do świętości, tak jak to czynił św. Stanisław.

Liturgię Słowa przygotowali mieszkańcy.

za co im dziękujemy.