29 lipca 2018

MSZA ŚW. W INTENCJI OSP SMYKÓW

W niedzielę, 29 lipca 2018 roku o godz. 12.00 była sprawowana Msza św. w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej za Smykowa. Jednostka świętuje 50-lecie swojego istnienia.

Uroczystej Eucharystii, podczas której modlono się o Boże błogosławieństwo przewodniczył ks. Proboszcz. Wraz z nim koncelebrowali ks. Tomasz Siemieniec oraz ks. Jacek Iwan.
Obecne były Jednostki OSP ze sztandarami.

„Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił...”

Wszystkim Strażakom, Druhom i Druhnom
życzymy dużo siły i wytrwałości, mocnego zdrowia i wyrozumiałości bliskich.
Długiego, pięknego życia i wiele satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu.
Obyście nigdy nie ulegali wypadkom podczas akcji i aby Wasza praca zawsze była doceniana!