26 lipca 2018

MSZA ŚW. W KAPLICY W WOLI JACHOWEJ

W czwartek, 26 lipca 2018 r. o godz. 19.00 była sprawowana Msza św. w kaplicy w Woli Jachowej z racji wspomnienia świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny, którzy są jej patronami. W sposób szczególny modlono się za Mieszkańców Woli Jachowej przez wstawiennictwo Świętych.
Eucharystii przewodniczył ks. Tomasz Baranowski, proboszcz z Cisowa. Wraz z kim koncelebrowali ks. Jacek Iwan oraz ks. Proboszcz, który wygłosił homilię.

W dzisiejszych czasach warto zwrócić się w modlitwie do tych świętych małżonków, prosząc o pomoc w budowaniu silnej Bogiem rodziny. Módlmy się też za naszych rodziców i dziadków – tych żyjących i tych powołanych już do wieczności.