17 czerwca 2018

MSZA ŚW. PRYMICYJNA KS. MATEUSZA PAROBCA

W niedzielę, 17 czerwca 2018 r. ks. Mateusz Parobiec odprawił o godz. 12.00 swoją Mszę św. prymicyjną w naszej parafi. Wraz z nim koncelebrowali: ks. Proboszcz, ks. Tomasz, ks. Wojciech Skorupa oraz ks. Michał Olejarczyk, który wygłosił kazanie prymicyjne.

Na początku Eucharystii ks. Prymicjanta przywitały dzieci, schola, ministanci oraz przedstawiciele parafian. Wyrazili radość z obecności ks. Mateusza oraz złożyli Mu życzenia.

Po Komunii św. ks. Neoprezbiter udzielił wszystkim zebranym prymicyjnego błogosławieństwa.

Każdy otrzymał pamiątkowy obrazek prymicyjny.