16 stycznia 2018

IMIENINY KS. PROBOSZCZA - 2018

16 stycznia 2018 ks. proboszcz Włodzimierz Jastrząb obchodził swoje imieniny. O godz. 17.00 została odprawiona  Msza św., w czasie której modliliśmy się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księdza Solenizanta. Wraz z ks.  Proboszczem Eucharystię koncelebrował ks. Jacek Iwan, ks. Tomasz Siemieniec oraz ks. Tomasz - wikariusz.

Homilię wygłosił ks. Tomasz Siemieniec.

Po Komunii św. licznie zebrani parafianie złożyli ks. Solenizantowi życzenia imieninowe.

Na zakończenie Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim za przybycie, modlitwę i złożone życzenia. Przy wyjściu z kościoła każdy został poczęstowany cukierkiem.