17 grudnia 2017

ZAKOŃCZYLIŚMY REKOLEKCJE ADWENTOWE

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 r. przeżywaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje adwentowe. W tym roku prowadził nas "W MOCY SŁOWA..." ks. Piotr Szczygielski, prezbiter diec. gliwickiej.

Przez trzy kolejne dni prowadził on nauki rekolekcyjne nawiązujące do SŁOWA, które przemienia ludzkie serca, które poczęło się w łonie Matki, które zapowiedział Jan Chrzciciel.

Swoje słowo kierował do dorosłych, młodzieży, dzieci, a w sobotę podczas Mszy św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych także do chorych i cierpiących.

Dziękujemy ks. Piotrowi za ofiarowany nam czas i skierowane do nas słowo. Bóg zapłać.

Wszystkim zaś, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i zechcieli w naszej wspólnocie, na rekolekcjach, przeżyć trzy adwentowe dni życzymy błogosławionych owoców.