1 października 2017

POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW - 2017 R.

W niedzielę, 01 października 2017 r. podczas Mszy św. o godz. 16.00 zostały poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii św. Poświęcenia dokonał ks. Proboszcz.

Po Komunii św. została odmówiona modlitwa błogosławieństwa. Następnie ks. Proboszcz i ks. Tomasz przekazali różańce rodzicom, a oni wręczyli je swoim dzieciom.

Do I Komunii św. z naszej prarafii przygotowuje się 34 dzieci - 17 dziewczynek i 17 chłopców.

Życzymy im Bożego błogosławieństwa na czas przygotowania do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św. i opieki Maryi - Królowej Różańca Świętego.

99 0.096277952194214