3 sierpnia 2017

ŁĄCZYLIŚMY SIĘ DUCHOWO Z PIELGRZYMAMI

Apel Jasnogórski

W sobotę, 5 sierpnia w Wiślicy zgromadzili się uczestnicy XXXVI Kieleckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczęli pielgrzymkę, a w niedzielę wyruszyli na pątniczy szlak.

Wszystkim parafianom, a szczególnie tym, którzy łączyli się duchowo z pielgrzymami od niedzieli, 6 sierpnia przez cały czas trwania pielgrzymki poprzez udział w Apelu Jasnogórskim o godz. 20.30 w naszym kościele, składamy serdeczne Bóg zapłać.