20 listopada 2016

Mamy nowych ministrantów

W niedzielę 20 listopada 2016 r. w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, podczas Mszy św. o godz. 10.00 do Liturgicznej Służby Ołtarza zostało włączonych 10 kandydatów, którzy przez kilka miesięcy przygotowywali się do tego wydarzenia.

Uroczystego włączenia w szeregi ministrantów dokonał ks. Proboszcz, który ich pobłogosławił i poświęcił im komże. Każdy z nich otrzymał również legitymację ministrancką.

NOWYMI MINISTRANTAMI ZOSTALI:

Antoni CEDRO, Hubert JANUS, Kacper KAWECKI, Adam SATRO, Bartłomiej SATRO, Maciej SATRO,Tomasz SKRZYPEK, Kacper SOCZUMSKI, Wiktor TOMASZEWSKI, Kewin WOLSKI.

Nowo ustanowionym ministrantom życzymy Bożego błogosławieństwa
i radości z pełnienia służby przy Chrystusowym ołtarzu.

ZAPRASZAMY DO GLERII