1 listopada 2016

Uroczystość Wszystkich Świętych

1 listopada wraz z całym Kościołem przeżywaliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych – tych, których znamy z imienia i tych bezimiennych, którzy już osiągnęli pełnię zbawienia. O godz. 11.00 rozpoczęła się od głównej bramy cmentarza procesja za zmarłych, której przewodniczył ks. Proboszcz. O godz. 11.30 rozpoczęła się Msza św.

Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ks. Proboszcz. Wraz z nim konceebrowali ks. Jacek i ks. Tomasz.

99 0.18642616271973