25 września 2016

Poświęcenie różańców dla dzieci III klas SP

W niedzielę, 25 września podczas Mszy św. o godz.16.00 ks. Proboszcz dokonał poświęcenia Różańców dzieciom, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.

Po modlitwie poświęcenia różańce zostały wręczone rodzicom dzieci. Najpierw to oni ucałowali krzyżyk i przekazali je swoim dzieciom, które uczyniły to samo. Ks. Proboszcz wyraził nadzieję, że dzieci wraz z rodzicami będą uczęszczać na nabożeństwa różańcowe, które rozpoczną się już za kilka dni.