18 września 2016

Odpust w Napękowie

W niedzielę, 18 września 2016 roku o godz. 14.30 w kaplicy pw. św. Stanisława Kostki w Napękowie była sprawowana Msza św. odpustowa, podczas której modlono się w sposób szczególny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich Mieszkańców  Napękowa.

Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ks. Tomasz, w której przybliżył historię odpustów oraz przypomniał postać św. Stanisława. Wskazał, że każdy z nas niezależnie od tego ile ma lat może dążyć do świętości, tak jak to czynił św. Patron.

99 0.13804316520691