15 czerwca 2024

Diecezjalny dzień młodych w Wiślicy

W sobotę, 15 czerwca młodzież naszej parafii uczestniczyła w XXII Spotkaniu Młodych, które odbyło się w Wiślicy.

Był to piękny czas pogłębiania więzi z Panem Jezusem. W czasie wydarzenia młodzież uczestniczyła w warsztatach muzycznych, plastycznych oraz tanecznych. Historię Wiślickiej Kolegiaty przedstawił ks. Andrzej Waligórski.

Szczytowym punktem dnia była Uroczysta Eucharystia, której przewodniczył pasterz naszej diecezji - ks. bp Jan Piotrowski.

Na zakończenie dnia mogliśmy wziąć udział w wyjątkowym koncercie grupy "Muode Koty".

Serdeczne Bóg zapłać za wspaniały czas.

Ks. Tomasz Pytlarz