5 października 2019

UCZESTNICZYLIŚMY W XI PIELGRZYMCE RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

W sobotę, 5 października 2019 r. 50 osobowa grupa parafian wraz z ks. Tomaszem uczestniczyła w XI Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca, która odbyła się w Archiopactwie Ojców Cystersów w Jędrzejowie.

Spotkanie rozpoczęło się od koncertu Pieśni Maryjnych w wykonaniu zespołu „Górnianecki”.

Następnie wysłuchaliśmy konferencji duchowej pt. „Maryja - Niewiasta Eucharystii”.

Po niej uczestniczyliśmy w Modlitwie różańcowej.

Kilka minut przed godz. 12.00 rozpoczęła się Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego.

Na zakończenie spotkania jeszcze raz wysłuchaliśmy koncertu Zespołu „Górnianecki”, który zaprezentował  pieśni patriotyczne.

RELACJA I ZDJĘCIA NA STRONIE DIECEZJALNEJ

99 0.21965003013611