13 kwietnia 2019

UCZESTNICZYLIŚMY W DIECEZJALNYM DNIU MŁODZIEŻY

W sobotę, 13 kwietnia 2019 r. w wigilię Niedzieli Palmowej - 14 osobowa grupa młodzieży wraz z ks. Tomaszem uczestniczyła w Diecezjalnym Dniu Młodzieży, przeżywanym pod hasłem "Żyję nie na próbę". Spotkanie odbyło się w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Kielcach

Mszy św. o godz. 18.00 przewodniczył biskup Jan Piotrowski.

Po zakończeniu Eucharystii mogliśmy wysłuchać świadectwa wiary Wojciecha Niemczyka aktora Teatru im. Stefana Żeromskiego. Spotkanie zokończyło się występem zespołu "Jak najbardziej", który głosi Słowo Boże muzyką.

99 0.11406397819519