25 listopada 2016

Rozpoczęliśmy rozgrywki ministranckie

W piątek, 25 listopada ministranci z naszej parafii rozegrali mecz w piłce nożnej z ministrantami z Daleszyc w nowym sezonie Ministranckiej Ligi Piłkarskiej o Puchar J.E. Ks. Bpa Ordynariusza Jana Piotrowskiego.

Rozgrywki odbyły się na hali sportowej w Zespole Szkół w Woli Jachowej.

W Halowej Lidze Juniorów wygrali Gospodarze 21:20, natomiast w Halowej Lidze Juniorów Starszych daliśmy wygrać Gościom 13:9.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych wygranych. :)

Sędziował p. Tomasz Krzysiek, za co Mu dziękujemy. Podziękowania kierujemy także do Dyrekcji Szkoły za umożliwienie skorzystania z hali.