18 listopada 2016

Uczestniczyliśmy w "Wieczorze z bł. Karoliną"

W piątek, 18 listopada 2016 r. we wspomnienie liturgiczne bł. Karoliny Kózkówny, schola naszej parafii uczestniczyła w "Wieczorze z bł. Karoliną". Spotkanie odbyło się w Kościele Akademickim św. Jana Pawła II w Kielcach.

Mszy św. przewodniczył ks. Marek Dumin odpowiedzialny za Wspólnotę "Ruchu Czystych Serc", której patronuje bł. Karolina.
Homilię wygłosił ks. Marek Blady.
Schola naszej parafii została poproszona, by przygotować śpiew podczas Eucharystii.

Po zakończeniu Mszy św. udaliśmy się do kina "Moskwa" na projekcję filmu pt. "Karolina".

ZAPRRASZAMY DO GALERII