7 lipca 2019

ZAPISZ SIĘ I WYRUSZ Z NAMI NA XXXVIII KPP

Już niebawem - 6 sierpnia 2019 r. po raz 38. pieszo wyruszymy z Wiślicy w stronę Jasnej Góry z myślą „Z Maryją w mocy Bożego Ducha". Zapisy już 5 sierpnia od godz. 15.00 przy Bazylice w Wiślicy (wcześniej pobieramy odpowiedni formularz z własnej parafii).

W rozważaniach zmierzymy się z tzw. owocami Ducha Świętego, czyli łaskawość, wierność,radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, wstrzemięźliwość, miłość, dobroć, wspaniałomyślność, skromność, czystość. Zjawiska, które każdemu przychodzą łatwo albo sprawiają trudności. Ile ma w tym swojego działania Duch Święty, a ile my sami?

No, i oczywiście, jak to się ma do naszego chodzenia / niechodzenia do kościoła?

Ponadto; o toksycznym zakochaniu, jak to być mężem świętej żony, o nawróconym wilku, o tym że sól jednak nie szkodzi, i wielu innych sprawach...

W 14 grupach czekają na nas wieloletni pątnicy, świetni ludzie, którym po drodze z Matką Łaski Bożej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!