23 marca 2019

WYJAZD NA MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

W sobotę, 23 marca 2019 r. organizujemy wyjazd do Krakowa na Misterium Męki Pańskiej, które co roku wystawiają klerycy Seminarium Księży Salezjanów. Nawiedzimy także Katedrę na Wawelu, Kościół Mariacki oraz Sanktuarium Męczeństwa św. Stanisława na Skałce w Krakowie. Mamy już komplet osób. Brak miejsc. Wyjazd o godz. 7.30 sprzed kościoła.

Dobry Pasterz oddaje życie za owce! Jezus Chrystus oddał swoje życie za ludzi, aby odkupić nas z niewoli grzechu. Umarł, ale zmartwychwstał! Misterium Męki Pańskiej upamiętnia te najważniejsze wydarzenia w historii zbawienia.