20 stycznia 2019

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ - KOLĘDY

W czwartek, 27 grudnia, rozpoczęliśmy doroczne odwiedziny duszpasterskie, tak zwaną kolędę. Jest to przede wszystkim czas wspólnej modlitwy i refleksji nad naszymi praktykami religijnymi, okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach całej naszej parafii. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. Chcemy w 2019 roku zakończyć i spłacić prace związane z elewacją kościoła.

W tym tygodniu udamy się z wizytą duszpasterską:

PONIEDZIAŁEK, 21 stycznia – od godziny 900 –Skorzeszyc

• jeden ksiądz domy od numeru 120 do 131
  • drugi ksiądz domy od numeru 132 do 143

WTOREK, 22 stycznia  od godziny 900 – Skorzeszyce

• jeden ksiądz domy od numeru 144 do 154
  • drugi ksiądz domy od numeru 155 do końca.

Proszę 15 minut przed rozpoczęciem kolędy podjechać po księdza.

Dzieci i młodzież proszę o przygotowanie zeszytów do katechezy.