1 października 2017

ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

ZAPRASZAMY NA RÓŻANIEC CODZIENNIE:
od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 17.00,
w niedziele po Mszy św. o godz. 16.60

_________

"JA ZAWSZE BĘDĘ Z WAMI" – to hasło tegorocznych nabożeństw różańcowych, które wpisują się 140 rocznicę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. To jedyne objawienia maryjne w Polsce uznane przez Stolicę Apostoską. Podczas 160 0bjawie Maryja prowadziła z dziećmi niezwykły dialog. Odpowiadała na pytania z zakresu życia codziennego i te dotyczące duchowośći, zbawienia czy przyszłości Polski. W tym roku mija dokładnie 100 lat od tych wydarzeń.

Wyjątkowa historia wydarzeń w Gietrzwałdzie została przedstawiona na obrazkach - naklejkach, które dzieci będą otrzymywały podczas nabożeństw różańcowych.

_________

99 0.11015820503235